Atuty

Czas reakcji

Jesteśmy do Twojej dyspozycji całą dobę, 7 dni w tygodniu tak by zagwarantować możliwość zorganizowania transportu nawet wtedy, gdy konkurencja wciąż śpi. W momencie otrzymania Twojego zapytania natychmiast zaczynamy pracować nad najkorzystniejszym rozwiązaniem. Nasze możliwości określamy maksymalnie w ciągu 30 minut. Jesteśmy gotowi podstawić auto na terenie całej Europy nawet w ciągu godziny od akceptacji oferty.

Elektroniczny system raportowania

Codziennie do godziny 9:00, otrzymasz e-mailem link do raportu ze statusem swojej przesyłki. Na życzenie, dostępne są raporty w wybranych godzinach przez Ciebie nie tylko drogą mailową, ale również poprzez sms. Dzięki temu otrzymujesz rzetelną informację na jakim etapie realizacji jest Twój transport. Cenimy Twój czas i wiemy jak ważną rzeczą jest sprawna komunikacja.

Jakość

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na działania wyprzedzające, które pozwalają uniknąć kosztownych błędów. Wyznajemy zasadę iż dbałość o każdy szczegół jest kluczem do sukcesu. Każdy transport traktujemy indywidualnie i przykładamy najwyższą uwagę do wszystkich jego aspektów. Wykorzystujemy nasze doświadczenie abyś mógł przekazać nam bez  obaw część swoich obowiązków i miał pewność, że wszystko zostanie w 100 % dopilnowane.

Terminowość

Nasza specjalizacja to dostawy krytyczne, przy których szybkość i terminowość są najważniejsze. Doświadczenie zdobywaliśmy głównie organizując pilne transporty na linię produkcyjną dla topowych klientów z branży Automotive. Tę praktykę przenosimy na każdy organizowany przez nas transport,  tak byś miał pewność, że dostawa będzie zawsze na czas.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy pewni, że każdy transport, który dla Ciebie zorganizujemy zostanie zrealizowany tak aby dotarł do Ciebie lub Twojego odbiorcy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dbamy o dobór najlepszych i najbardziej dopasowanych do Twoich potrzeb środków transportowych. Standardowo każdy transport objęty jest ubezpieczeniem OCP i OCS.

Ceny

Oferujemy konkurencyjne stawki oraz uczciwą pomoc w wybraniu rozwiązania, które będzie miało najlepszy stosunek ceny do oczekiwanego czasu dostawy. Co więcej, staramy się zawsze przedstawić kilka alternatywnych wariantów, tak byś mógł wybrać najlepszy dla siebie pod względem Twoich wymagań finansowych oraz terminu dostarczenia. Sprawdź nas wysyłając zapytanie ofertowe.